M&M Reality Holding

Žilinský kraj - okres Žilina - Žilina - M&M Reality Holding
M&M Reality Holding
Národná 4, Žilina
Email: infoxodubyro@hadetabixuj cyxozekymmreality.sk
Web: http://www.mmreality.sk
Tel: 0800100446
Obchodný register
Počet ponúk: 10 stars


Nepresné údaje? Navrhnite zmenu.

Hodnotenia:

vlado (62.168.71.*) napísal 17. Jun. 2011:
Absolútne nagatívna. Preukázateľne porušujú zákony SR.Podľa toho, čo som počul a čítal aj na internete si myslím, že firma M&M reality holding a. s. z Gessayovej 20 v Bratislave, predseda predstavenstva Peter Michnáč, podpredseda predstavenstva Tibor Kočuta, JUDr. Mária Mareková-Trenčín, Marián Placek-Žilina, Michaela Mašková-Sýkorová, Karviná, ČR, členovia dozornej rady, Ján Michnáč, maklér senior-+421915133681 uzatvára so zákazníkmi Zmluvy o rezervácii nehnuteľností a poskytovaní služieb súvisiacich s kúpu nehnuteľností tak, že jednostranne zvýhodňuje seba a poškodzuje zákazníkov spotrebiteľov aj tým, že ich núti podpisovať typizované spotrebiteľské zmluvy.

imrich (62.168.71.*) napísal 17. Jun. 2011:
Používajú nečestné praktiky. Najskôr vyvinú na Vás nátlak, že ak nepodpíšete rezervačku, bytsa predá a Vy prídete o šancu. Potom Vám nanútia podpísať zmenku a už Vás majú. Vyberú zálohu a ak si všetko neobeháte sami, povedia, že oni si svoje povinnosti splnili a peniaze nevrátia. Ak ich budete opakovane kontaktovať, tak: nič sa nestane. Neodpovedajú a tvária sa, akoby ste neexistovali. Akékoľvek problémy s nimi riešte cez SLOVENSKÚ OBCHODNÚ INŠPEKCIU. Aj keď podpísali s Vami zmluvu podľa Obchodného zákonníka, ide o spotrebiteľskú zmluvu a SOI-ka im to môže poriadne osladiť.

juro (188.112.67.*) napísal 26. Jun. 2011:
Moja skúsenosť s tou to RK je veľmi pozitívna. Obchod prebehol rýchlo a bez komplikácií. Aj moji známi mali dobré skúsenosti. Myslim si že to nie je v RK, ale v nespokojných a blbých ľuďoch.

juro (188.112.67.*) napísal 26. Jun. 2011:
pan imrich a vlado ta istá osoba.. trapné

peter (95.105.157.*) napísal 7. Jul. 2011:
pan Vlado Imrich mozno mal zlu skusenost. Nemusi sa ale kazdy obchod vydarit, my sme kupovali byt, a majitelia len tak jedneho dna odstupili od predaja, do 4 dni nam vratili celu rezervacnu zalohu, bez slova!!! Neskor nam nasli dalsi byt a cely obchod prebehol bez problemov a oni sa postarali o vsetky kroky pri obchode, dalej sme ich odporucili, a odozvy boli tiez pozitivne!

Anonym (213.151.236.*) napísal 11. Oct. 2011:
Veľmi zlá !!! Najmä na pani ing. Mangundovú si dajte pozor. Pripravila nás o nemalú sumu spolu so svojimi spoločníkmi.

Poprad (195.245.78.*) napísal 21. Oct. 2011:
Prvý dojem realitnej maklérky z MM reality Poprad, dokonca to bola priamo vedúca pobočky Poprad bol vynikajúci.. Milá, sympatická a ochotná pani sa prejavila ako obyčajná klamárka, ktorá nám sľúbený byt predala, kým sme čakali na vybavenie formalít a zmlúv. Úplna ignorácia a zavádzanie. V živote nechcem mať nič spoločné s MM Reality holding. A hlavne nie s vedúcou pobočky Poprad Ing. Slávkou Gemzovou!!!!

leo (95.102.212.*) napísal 12. Dec. 2011:
moje skúsenosti s pani Gemzovou sú len dobré, naopak kupujúci boli neseriózni, chceli znížiť cenu, vymýšľali a nekúpili. Našla nám serióznych kupujúcich, dokonca mali peniaze v hotovosti a obchod bol rýchlo a k spokojnosti. týmto jej ďakujem. Jozef a Ilka

,jaro (87.244.233.*) napísal 7. Apr. 2012:
DAL SOM ZALOHU 4000 EUR...MAJU NA TO ESTE 3 MESIACE ABY MI UMOZNILI KUPU BYTU NA KTOROM SME SA DOHODLI.JA DUFAM ZE TO VSETKO DOBRE DOPADNE CI KUPIM TEN BYT ALEBO MI VRATIA REZERVACNU ZALOHU KTORU SOM DAL ZO SPOTREBNEHO UVERU S 13 PERCENRNYM UROKOM.ZATIAL TO VYZERA VELMI BIEDNE AZ S PODOZRENIM NA PODVOD ZE NEVRATIA PENIAZE A NEBUDE ANI BYT.V TOMTO PRIPADE TO BUDEM RIESIT CEZ SOI,DAM TRESTNE OZNAMENIE,OSLOVIM MINISTERSTVO SPRAVODLIVOST JE TAM KOMISIA KTORA POSUDZUJE PODMIENKY SPOTREBYTELSKYCH ZMLUV A SAMOZREJME OSLOVIM REGIONALNE A CELOSLOVENSKE MEDIA..TELEVIZIA A NOVINY,DAM NA INTERNET MENA A FOTKY VSETKYCH KTORY MA PODVEDU..SOM OCHOTNY SI ZAPLATIT AJ PLAGAT S ANTIREKLAMOU A VYVESIT HO NA BILBORDE.
NO DUFAM ZE TOTO VSETKO NEBUDEM MUSIET ABSOLVOVAT A VSETKO DOPADNE OK.

jaro (87.244.233.*) napísal 7. May. 2012:
MMREALITY ZILINA,NA CELE S P.PLACEKOM A MAKLEROM P.KLEINOM VZNIKLA ZA UCELOM PODVODNYCH PRAKTIK.

jaro (87.244.233.*) napísal 13. May. 2012:
VÁŽENÝ PÁN MICHNÁČ.
Dovoľte,aby som Vám týmto spôsobom objasnil moju situáciu a postup pri zrealizovaní predaja bytu, ktorý ponúkala Vaša Žilinská pobočka na Bôrickej ceste v hodnote 34000 eur.
Po obhliadke bytu s maklérkou,sme na ďalší deň boli dohodnutí, že v kancelárii sa objasní situácia okolo tohto bytu a po vzájomnej dohode dáme 4000 eur, podpíše sa rezervačná zmluva a necháme pracovať kompetentného človeka na zdarný koniec pre všetkých zúčastnených pri tomto obchode.
Ako maklér, ktorý mal na starosti z realizovanie predaja tohto bytu bol pán Klein. Rodina, ktorá býva v tomto byte má neskutočné dlhy,ale po zložení 4000 eur a podpísaní rezervačnej zmluvy na 4 mesiace,nám p.Klein tvrdil ,že to nie je problém on vyčistí všetky dlhy,aby sme si na základe čistého LV potom požiadali o hypotekárny úver o čom komunikoval aj s pani zo Slovenskej sporiteľni, ktorá nám mala vybaviť úver. Vysťahuje rodinu,na čom sme sa dohodli a bolo aj dopísané do rezervačnej zmluvy,podpíšeme kúpno predajnú zmluvu vyplatíme zostatkových 30000 eur odovzdajú nám kľúče,potrasieme si rukami za úspešne prebehnutým obchodom a život pôjde ďalej.
ALE.....všetko bolo a je úplne inak.
Ubehli skoro 3 týždne od zloženia rezervačnej zálohy a žiaden obraz ani zvuk. Telefóny boli hluché,nikto nevolal, v mailovej schránke žiaden odkaz,ale aj poštová schránka zívala prázdnotou. Tak som sa rozhodol ,že zatelefonujem p.Kleinovi ,ako je teda na tom,ako postupuje pri dohodnutých krokoch. Tak som teda zavolal a pýtam sa na tieto skutočnosti a prečo sa mi za 3 týždne neozval. Odpoveď p.Kleina..Všetko je na najlepšej ceste,len ešte niečo čekuje-kontroluje a povedal, že som mu mal ja zavolať a už som mal mať zaisteného odhadcu,ktorý vypracuje znalecký posudok pre hypotekárny úver. Tak som teda začal odvolávať znalcov, ktorí toto robia. Pri telefonáte so znalcom som pochopil ,že niečo nieje v poriadku. Znalec si pýtal výpis z katastra nehnuteľností,čiže čisté LV, kópiu z katastrálnej mapy, potvrdenie o dokončení a odovzdaní domu do užívania,titul nadobudnutia rodiny Komanovej-kúpnu zmluvu, schematický pôdorys bytu...a ja som nič v rukách nemal. Tak som znova volal maklérovi, že teda čo znalec chce a požaduje a nato mi maklér odpovedal ,že to si musím zaobstarať ja sám!!!
Ja pracujem ako zoraďovač na CNC strojoch nie som maklér,ale je mi jasné,že tieto doklady musia mať a ponúknuť majitelia bytu. Alebo maklér na dobrej úrovni by ich mal mať v zložke nachystané pre kupujúceho.
Začal som chápať a vnímať kroky p.Kleina na úrovní, že sme sa stali obeťou nejakej ďalšej bytovej mafie ako to na Slovensku chodí, ktorá nás chce pripraviť o 4000 eur zo spotrebného úveru s 13% úrokom. Alebo neschopných ľudí, ktorí nevedia čo znamená slovo REALITNÝ MAKLÉR a čo je ich práca...podotýkam“poctivá práca“. Po neskoršom zhliadnutí internetu a stránok ako fórum, názory a hodnotenie MMREALITY na Slovensku a v Čechách ma oblial studený pot. Doteraz si vyčítam,že som toto neurobil skôr,ako som stlačil kľučku na dverách MMREALITY.
Ďalšie dni som venoval k zaistení právnej ochrany pri riešení tohto prípadu. Čo sa mi aj podarilo. Oslovil som a zároveň aj poveril plnou mocou pani právničku, aby ma zastupovala v tejto veci kúpy bytu. V kancelárii po podpísaní plnej moci sa pani telefonicky kontaktovala s pánom Placekom, že ma právne zastupuje a prečo po mesiaci sa v tejto veci kúpy bytu nič nerealizuje a všetko je tak ako pred mesiacom .Reakcia p. Placeka bola viac než prekvapivá. Podráždene kričal,že čo sa ona do toho stará a nemieni s ňou komunikovať.“VEDÚCI POBOČKY MARIAN PLACEK“.Čo viac k tomu dodať. Iba sa Vás pýtam. A to všade máte ľudí na tejto úrovní???
Naďalej pokračovala nechuť od p. Kleina so mnou komunikovať,nedvíhal telefón a keď som sa mu dovolal tak znova a znova dookola niečo preveroval, kontroloval, čekoval,ale hlavne odďaľoval a zahmlieval skutočnosti okolo tohto bytu. Ja keby som bol maklér,tak ešte predtým ako ponúknem byt na predaj si ho na komplet presvietim až obchod prebehne hladko, tým si zaistím dobré meno a čo najskôr dostanem províziu. Ale bohužiaľ taký maklér mi nebol súdený. Čo som bol prekvapený, že mi poslali na moju mailovou schránku dve nové ponuky od nich v tom istom meste. Prečo???Zistili ,že nedokážu zrealizovať predaj toho bytu??
Moje obavy o peniaze a byt boli čoraz väčšie,tak som sa rozhodol zistiť reálne skutočnosti. Všetky dlhy rodiny - od ktorej sme mali kúpiť byt, presahovali 34000 eur, ktoré sme mali zaplatiť ako konečnú cenu bytu. Dlh sa pohybuje okolo 50000 eur!!!.Boli sme priamo za tou rodinou v byte. Tam nám pani Komanová povedala, že dlhšiu dobu s ňou nik z realitky nekomunikoval. Až na niekoľko násobne volanie sa dostavil p.Klein, ktorý jej sľúbil ,že môžu bývať i naďalej v tom byte ako podnájomníci aj keď predajú ten byt. Podotýkam,že tá rodina má na bytovom družstve k dnešnému dňu 11000 eurový dlh. Takže my sme mali kúpiť byt aj s takýmito nájomníkmi. Po informáciach z bytového družstva som tiež nemal dobrý pocit. Právnik bytového družstva sa vyjadril na adresu makléra - žiadna komunikácia, neustále ich tlačil aby znížili svoje pohľadávky a ba dokonca ,aby tej rodine našli aj náhradné bývanie.

Pred dvoma týždňami nás kontaktovala TOMA,že sa chcú s nami rozprávať vo veci bytu rodiny Komanovej. Na dohodnutý termín sme sa tam dostavili aj s našou právničkou. Rozhovor prebiehal s priamou nadriadenou aj s právničkou z TOMY. Bolo mi oznámené,že už tej rodine zaslali oznámenie o výkone záložného práva. A že nakoľko v kúpe tohto bytu MMREALITY už dlhšiu dobu p.Klein nič nekoná aj keď im ten byt ponúkli na priamy predaj a zbytočne robí iba nepochopiteľné prieťahy, tak sa rozhodli, že nám ho priamo ponúknu oni. Ale ja som sa jasne vyjadril,že mám na tento byt podpísanú rezerváciu s MMREALITY,tak nemienim od nikoho iného tento byt kupovať,až po uplynutí platnosti tejto zmluvy.
Prehlasujem, že i naďalej máme záujem kúpiť tento byt cez MMREALITY.A nie som si vedomý ,že by som nejakým spôsobom porušoval rezervačnú zmluvu a blokoval v TOME tento byt. Pan Placek sa mi vyhráža s právnikom,nechce viac so mnou komunikovať. Som o tom presvedčený,že tento byt bol od začiatku ponúknutý za účelom podvodu na ľudí zainteresovaných kúpou tohto bytu. Stále trvám na všetkom čo som v uzatvorenej rezervačnej zmluve podpísal a mám záujem vec riešiť v spolupráci s Vašou RK .
Ak do uplynutia času tak ako to plynie z rezervačnej zmluvy nám MMREALITY neumožní kúpiť dohodnutý byt , alebo neskôr nevráti rezervačnú zálohu, tak budeme donútení sa brániť všetkými možnými právnymi krokmi.

A tie sú.:Ministerstvo spravodlivosti, kde je zo zákonne zriadená komisia,ktorá posudzuje podmienky spotrebiteľských zmlúv.
Slovenská obchodná inšpekcia.
Daňový úrad nech preverí príjmový doklad.
Bola zistená nezhoda medzi razítkom na príjmovom doklade a hlavičkou na rezervačnej zmluve.
Podám trestné oznámenie za podvod a neoprávnené obohacovanie.
A nakoniec občiansky súd.
A samozrejme, že oslovím všetky regionálne a celoslovenské noviny a tiež televíziu. Už som si to overoval a nebude problém napísať krátky,ale výstižný článok a podobne natočia krátku reportáž. Podobne využijem internet,sociálne siete- pokec,facebook,youtube.

Peter a Janka (88.212.37.*) napísal 7. Sep. 2012:
Pani Gemzova v skratke jednotka na trhu.dakujeme za sprostretkovanie bytu.

Mišo (195.91.110.*) napísal 6. Dec. 2012:
MMreality,ako také otvorili pobočky na Slovensku,nalanárili veľa ľudí do práce,že im budú dávať za vykonanú prácu dobre provízie,ale nič také pán Marian Placek,ktorý hrabe na všetkých a potom vám neberie telefon.Je to podvodník,preto,že ako klame svojich zamestnancov,tak aj klientov.Jeho praktiky sú tak prefíkané,že ani na to neprídete,,,,až ked je neskoro.Placek nech sa ti darí nadaľej klamať,pokiaľ ti niekto nedá po tej kotrbe.

Trnava (178.41.65.*) napísal 13. Jun. 2013:
Skúsenosť priam otrasná, realitný maklér Špita z pobočky v Trnave diletant ktorý len klame zhrabol zálohu obchod neprebehol ale peniaze nevrátil. Ich právnička Mareková detto to isté. Jedná sa im len o zisk ale právny servis nulový. Túto realitnú kanceláriu odporúčam len takým ktorý nemajú kam dať peniaze a radi prispejú na luxusný život darmožráčom.

klient rk holding MARTIN (91.148.18.*) napísal 9. Feb. 2014:
otrasna skusenost- uz by som cez nich nepredaval ani psiu budu!!!!!!!!

Váš názor na M&M Reality Holding?

Vaše meno (nepovinné):


URL:


Vaša skúsenosť s M&M Reality Holding:


Hodnotenie:
Bez hodnotenia 1 - veľmi zlé 2 - skôr zlé 3 - skôr dobré 4 - veľmi dobré 5 - perfektné


Obce s realitkami v tomto okrese:
Realitky Konská (1)
Realitky Teplička nad Váhom (1)
Realitky Žilina (25)

Okresy v tomto kraji:
Realitky v okrese Bytča (0)
Realitky v okrese Čadca (4)
Realitky v okrese Dolný Kubín (3)
Realitky v okrese Kysucké Nové Mesto (2)
Realitky v okrese Liptovský Mikuláš (10)
Realitky v okrese Martin (5)
Realitky v okrese Námestovo (1)
Realitky v okrese Ružomberok (6)
Realitky v okrese Turčianske Teplice (1)
Realitky v okrese Tvrdošín (0)
Realitky v okrese Žilina (27)
Najbližšie okresy:
Realitky v okrese Kysucké Nové Mesto (2)
Realitky v okrese Bytča (0)
Realitky v okrese Martin (5)
Realitky v okrese Čadca (4)
Realitky v okrese Považská Bystrica (8)
Realitky v okrese Púchov (1)
Realitky v okrese Dolný Kubín (3)
Realitky v okrese Turčianske Teplice (1)
Realitky v ostatných krajoch:
Realitky Bratislavský kraj (323)
Realitky Trnavský kraj (68)
Realitky Trenčiansky kraj (50)
Realitky Nitriansky kraj (85)
Realitky Žilinský kraj (59)
Realitky Banskobystrický kraj (66)
Realitky Prešovský kraj (47)
Realitky Košický kraj (112)

Najnovšie hodnotenia:

EUROREAL Plus s.r.o. Košice
Jarka (85.159.105.*) napísal 30.05.2018:
Je dobré, že sa ukazuje aj číslo (neviem, či je to server, alebo čo, nevyznám sa v tom), z ktorého ide príslušná správa, ale dobre vidno, že píšu tí istí ľudia pod rôznymi anonymnými "menami". Žeby snaha o pošpinenie mena konkurencie?
HROMADA REALITY s.r.o. Košice - Krásna
Anonym (178.40.97.*) napísal 14.04.2018:
super.
RoWe Services, spol. s r.o. Bratislava - Petržalka
Petra (95.102.240.*) napísal 12.02.2018:
otravná parazitujuca realitka na slovenských servroch zneuživajuca súkromne telefónne čisla na rozosielanie agresívnej reklamy
NEKUPUJBYT Realitná kancelária - Trebišov Trebišov
Posteh (85.237.234.*) napísal 16.01.2018:
Všetky kladné hodnotenia sú z jednej IP adresy, ako by to všetko písala jedna osoba.
Prvá Rimavsko - Sobotská RK, s r.o. Rimavská Sobota
heďo (78.45.159.*) napísal 19.10.2017:
pán brath je neprofesionálny, až by som nazval na úrovni nevzdelaného, neslušného veksláka.
BeMi realitná kancelária Nitra
Fiantokova (62.197.212.*) napísal 4.05.2017:
Zdravim chcela by som sa podelit o skusenosti s relity bemi pri kupe bytu.Vrelo odporucam maju nielen perfektny pristup ku klientom,ale hlavne su ochotny a vytrvali vo vsetkom poradia,pomozu a maju ochotynch realitakov.Ak do buducna budem riesit nove byvanie tak jednoznacne s reality bemi.A chcem podakovat nasmu realitakovy panovi Kovacovi za velku trpezlivost.S pozdravom a radostou z noveho byvania H.Fiantokova Dakujem
Ing. Hana Mindáková - M-REAL Stupava
Anonym (188.121.190.*) napísal 22.04.2017:
Veľmi zlé!!!
Prom Real Pezinok
Milan (84.245.120.*) napísal 31.03.2017:
Veľmi profesionálny prístup
VELVET REAL s.r.o. Bratislava - Ružinov
VyskočilJaro (84.245.120.*) napísal 8.02.2017:
S touto spoločnosťou je to OK. Postarali sa o čo bolo treba, nemal som s nimi problém.
ROCA realitná kancelária Košice - Západ
Miro Soltes (151.236.225.*) napísal 26.01.2017:
Spolahlivo, presne, dochvilne